קופה רושמת

אביב פתרונות - רשתות למוצרי תינוקות

רשתות למוצרי תינוקות

מערכת AvivMARS מאפשרת  לרשתות בענף מוצרי התינוקות לנהל  את הפעילויות בחנויות וברשת כולה ובכללן ניהול "חבילות הזמנת לידה" הייחודית לענף.

מערכת AvivMARS נותנת מאפשרת הרכבה של "חבילת לידה" החל מהפריטים הבסיסים הדרושים לתינוק וליולדת ועד לריהוט חדר ילדים, עגלות ומנשאים. באמצעות המערכת של אביב אפשר לנהל את כל תהליך המכירה על גבי מסך אחד ולתזמן את הקניה בשלבים החל מתחזית יום הלידה ועד למשלוח ההזמנה לבית הלקוח. גמישות מערכת  מאפשרת תשלום דמי קדימה, הוספה או הורדה של מוצרים שסופקו ופעולה זו נעשית במקביל גם בהזמנת הלקוח וגם בחישובי המלאי של החנות ובנוסף מעדכנת את העבודה מול הספקים באופן אוטומטי עד לסגירת ההזמנה.

היות ומערכת הההזמנות מחוברת ישירות לקופה הרושמת בעמדת המכירה ההזמנות מתקבלות באופן ממוחשב וללא דחיות. הודות לתפיסה זו המשתמשים במערכת יכולים לתת ללקוחותיהם חווית קניה מושלמת ולהתאים את ההזמנה בכל זמן גם לדרישות משתנות ולספקה בזמן וללא כל עיכוב.

בין הרשתות שהטמיעו בהצלחה את פיתרון AvivMARS שהותאם באופן ייחודי לצרכי ענף מוצרי התינוקות והצעצועים אפשר למנות גם את מוצצים, בייבי סטאר, באני בי, ואחרים.

מידע נוסף