החברה

אביב פתרונות - אודות אביב

אודות אביב

אביב פתרונות מתקדמים בתוכנה בע"מ נוסדה בשנת 1989 ומאז היא מספקת פתרונות לניהול קמעונאות וניהול עסקים וארגונים בישראל. מוצרי החברה AvivERP ו- AvivMARS קופות רושמות מותקנים באלפי אתרים של למעלה מ 300 בתי עסק וארגונים מובילים בתחומם ממגזרי שוק שונים ברחבי הארץ ובהם תאגידי ענק וכן עמותות וארגונים חברתיים וכן רשתות קמעונאיות כמו אופנה והנעלה, תכשיטים ומתנות, ענף הסלולארי, הלבשה תחתונה,ציוד משרדי, ומוצרים לתינוקות וצעצועים . בנוסף, מוסיפה לסל מוצרי החברה מערכת לניהול שילוח בינ"ל ועמילות מכס בתחום הלוגיסטיקה.

חברת אביב פיתחה את  AvivMARS קופה רושמת המהווה פתרון מחשוב מוכלל לצורך ניהול קמעונאי באופן פשוט ויעיל. השימוש בתוכנת AvivMARS מסייע לשיפור ביצועי המכירות והעלאת רמת השירות בעמדות המכירה ולמנהל היא מאפשרת לבקר את תהליך המכירה בכל שלב, בזמן אמת, ובכלל זה גם את ניהול מועדון הלקוחות של הרשת.

חברת אביב מציעה גם את AvivERP – תוכנת ERP לניהול עסקים וארגונים.  יכולות תוכנת ה-ERP של אביב משולבות במערכת AvivMARS הייעודית לעולם הקמעונאי. וכך, השילוב של שני הפתרונות מספק פתרון מערכתי שקוף המאפשר תגובה מהירה ויעילה לשינויים בשוק תוך שיפור רמת השירות מצד אחד, וצמצום העלויות הנלוות לכל אחת מהפעילויות של הארגון מצד שני.

אנחנו מציעים שתי אפשרויות להתקנת מערכות החברה, האחת על-גבי שרתי הלקוח והשניה אירוח על-גבי שרתי החברה במסגרת שירותי ענן מחשוב Cloud. האפשרות להשתמש בשירותי ענן מחשוב של אביב מאפשרים ללקוחות לחסוך בהוצאות ובזמן הכרוכים בהקמה ותפעול של מערכת מחשוב ובנוסף מבטיחים קדימות במתן סיוע טכני או שדרוג המערכות שיבוצעו על-ידי מיטב המומחים של אביב.

אביב מחויבת לשיפור התוצאות העסקיות של לקוחותיה ולשביעות רצונם המלא. כדי לעמוד במחויבות זו צוות המומחים של אביב תכנן ופיתח פתרונות תוכנה המותאמים למגזרי שוק שונים ומגוונים ושוקד על פיתוח מודולים ייחודיים עבור כל לקוח ולקוח. התקנת מערכות הניהול הקמעונאי של החברה מבטיחות שיפור ביצועים של המוכרנים בעמדות המכירה, שקיפות ויכולת שליטה מבוקרת של המנהלים על תהליך המכירה ותוספת מערכת ניהול העסק הכוללת ניהול הלוגיסטיקה, וניהול משאבי אנוש והפיננסים מרחיבה את יכולות השיתוף במידע המיועדים להשגת יעילות מקסימאלית של ניהול הארגון תוך כדי צמצום העלויות למינימום.

אחריות חברת אביב למוצריה מחייבת!

החברה מעסיקה למעלה מ-60 מומחים בפיתוח תוכנה, מתן שירות וניהול פרויקטים. אביב מלווה ותומכת בלקוחותיה בכל עת מההתקשרות ולאורך כל חיי המערכת:

  • פיתוח המוצרים בהתאמה לצרכי הלקוח
  • יישום המערכות והטמעתן עד לשביעות רצונו של הלקוח
  • השבחה ושדרוג של התוכנה בהתאם להתפתחות העסק
  • מתן שירותי תמיכה ושדרוג לאורך כל תקופת השימוש במערכת.

לתקופת ניסיון לחץ על התמונה 

מידע נוסף